Robootika

Tänaseks moodustavad robotid suure osa meie igapäevast. Neid leiab nii koduses majapidamises, alates pesumasinast või köögikombainist, kuni väga spetsiifiliste tööstuses ja tootmises kasutatavate masinateni. Erinevaid industriaalseid roboteid kasutatakse sisuliselt kõikides tööstusvaldkondades, kus võtmesõnaks tööprotsesside automatiseerimine: elektroonikatööstuses, masina- ja metallitööstuses, puidutööstuses, toiduainetööstuses ja mujal. Kuid robotitest üksi on vähe – vaja on ka inimest, kes annab masinale suuna ja määrab protsessid.

Vaatame Hansavest robotseadme baaskoolitus 2021

Tööstusliku robotseadme operaatori kursus sobib igas vanuses tehnoloogiahuvilisele inimesele ja ei vaja eelnevat kogemust masinatega töötamisel ega sea koolitatava füüsilisele vormile suuri nõudmisi. Võõrustame hea meelega ka robootikahuvilisi koolirühmasid, kes sooviksid oma käega proovida roboti juhtimist!

Fanuc treeningrobot
Fanuc treeningrobot

Hansavest Koolituskeskuses on võimalik Fanuc treeningroboti abil omandada teadmised ja oskused tööstuslike robotite kasutamiseks. Kursusel osalejad õpivad põhjalikult, kuidas juhtida masinaid, mis tänapäevases tööstuses asendamatud. Koolitusel pöörame suurt tähelepanu lisaks teooriale ka praktikale. Ainult nii saab õppija kätte industriaalse roboti tunnetuse, õppides kasutama ka terminoloogiat ning ohutusnõudeid masinatega töötamisel.

Koolitused

Hansavest koolituskeskus pakub hetkel nii rühma- kui individuaalõppena järgmisi koolitusi
Hansavest Koolituskeskus on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner
Hansavest
Tööstusliku robotseadme operaatori baaskoolitus

Õppekeel: Eesti keel
Nõuded: Põhiharidus
Koolituse maksumus: 2495€

Koolitusel osalemine

Koolitusel osalemine

Kuidas osaleda?
Kuidas osaleda?

Tutvu õppekavadega ja vaata koolituste toimumise aegu ja registreeru siin või võta meiega ühendust ja leiame koos sobiva aja alustamiseks. Koolitused toimuvad Pärnus, aadressil Suur-Jõe 46a ning kaugemalt tulijatel aitame leida ka majutuskoha.

Allpool saad tutvuda meie õppekorralduse ja kvaliteedipõhimõtetega.

Õppekorralduse alused
oppekorraldus
Kvaliteedi tagamise alused
Kvaliteet
Tagasiside vorm
tagasiside

Allpool saad tutvuda meie õppekorralduse ja kvaliteedipõhimõtetega.

Õppekorralduse alused
oppekorraldus
Kvaliteedi tagamise alused
Kvaliteet
Tagasiside vorm
tagasiside
Egon
Keevituse ja robotseadme koolitaja
Egon Marder

Egon on töötanud erinevate keevitusseadmete ja keevitusprotsessidega, läbinud palju erialaseid koolitusi ning omab keevituskoordinaatori kvalifikatsiooni. Olles ise nö kasvanud keevitajast koolitajaks, teab Egon hästi, millele oma eriala õpetades tähelepanu pöörata ja kuidas õppija omandatud teadmisi praktikas kasutada saab.

Lisaks väga suurele praktilisele kogemusele on Egon läbinud mitmeid kursusi:
• Keevitustööde koordinaator
• Integreeritud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemi siseaudiitorite koolitus
• Keevitaja, 4. tase