HANSAVEST

Fanuc treeningrobot

Hansavest Koolituskeskuses on võimalik Fanuc treeningroboti abil omandada teadmised ja oskused tööstuslike robotite kasutamiseks. Kursusel osalejad õpivad põhjalikult, kuidas juhtida masinaid, mis tänapäevases tööstuses asendamatud. Koolitusel pöörame suurt tähelepanu lisaks teooriale ka praktikale. Ainult nii saab õppija kätte industriaalse roboti tunnetuse, õppides kasutama ka terminoloogiat ning ohutusnõudeid masinatega töötamisel.

Tööstusliku robotseadme operaatori kursus sobib igas vanuses tehnoloogiahuvilisele inimesele ja ei vaja eelnevat kogemust masinatega töötamisel ega sea koolitatava füüsilisele vormile suuri nõudmisi. Võõrustame hea meelega ka robootikahuvilisi koolirühmasid, kes sooviksid oma käega proovida roboti juhtimist!

Koolitused

HANSAVEST

Tööstusliku robotseadme operaatori baaskoolitus

Õppekeel: Eesti keel
Nõuded: Põhiharidus
Koolituse maksumus: 2495€

ISO Sertifikaat

ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat

Hansavest omab ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimissüsteemi serifikaati, mis hõlmab kõiki ettevõttes toimivaid protsesse ja tegevusi. Kvaliteedi juhtimissüsteem annab kliendile kindluse, et protseduurid on teostatud selgete ja üheseltmõistetavate kvaliteedinõuete alusel ning töö kvaliteet on kõrge.