HANSAVEST

Oleme kliendi tulemustele orienteeritud

Hansavest on asutatud 2005. aastal ja pakub ettevõtetele tööjõuteenust ning koolitusi. Oleme spetsialiseerunud oskus- ja liinitööjõu värbamisele, koolitamisele ja pakkumisele tootmis- ja logistikaettevõtetesse. Peamised valdkonnad, kuhu tööjõuteenust pakume, on metalli-, puidu-, elektroonika- ja toiduainetööstused. Tänaseks vahendab Hansavest tööjõudu lisaks Baltikumile ka Soomes ja Rootsis.

Tööjõuteenuse ettevõttesse sisse ostmine võimaldab paindlikult jaotada tööjõuressursse vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja tootmismahtudele. Hansavesti vahendusel leiate kogenud töötajad enamlevinud ametitesse juba 2-4 nädala jooksul. Enamasti pärinevad töötajad Eestist, Lätist ja Ukrainast, suhtluskeeleks on eesti, vene ja/või inglise keel.

Missioon

Hansavesti meeskonna missiooniks on aidata kaasa Eesti ettevõtete arengule ja tõsta Eesti tööstusmaastiku üldist taset pakkudes oskuslikku ja koolitatud tööjõudu nii Eestist kui välisriikidest.

Viimased uudised

Hansavest on meie pikaajaline koostööpartner, kes on meile alati kvaliteetse, korrektselt vormistatud ja väga töökad töötajad garanteerinud.