keevitamise koolitus

OLEME KLIENDI TULEMUSTELE ORIENTEERITUD

Hansavest on asutatud 2005. aastal ja pakub ettevõtetele tööjõuteenust ning koolitusi. Oleme spetsialiseerunud oskus- ja liinitööjõu värbamisele, koolitamisele ja pakkumisele tootmis- ja logistikaettevõtetesse. Peamised valdkonnad, kuhu tööjõuteenust pakume, on metalli-, puidu-, elektroonika- ja toiduainetööstused. Tänaseks vahendab Hansavest tööjõudu lisaks Baltikumile ka Soomes ja Rootsis.

Tööjõuteenuse ettevõttesse sisse ostmine võimaldab paindlikult jaotada tööjõuressursse vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja tootmismahtudele. Hansavesti vahendusel leiate kogenud töötajad enamlevinud ametitesse juba 2-4 nädala jooksul. Enamasti pärinevad töötajad Eestist, Lätist ja Ukrainast, suhtluskeeleks on eesti, vene ja/või inglise keel.

MISSIOON

Hansavesti meeskonna missiooniks on aidata kaasa Eesti ettevõtete arengule ja tõsta Eesti tööstusmaastiku üldist taset pakkudes oskuslikku ja koolitatud tööjõudu nii Eestist kui välisriikidest.

VIIMASED UUDISED

  • Tartumaa tööstuspäevad Hansavest 2022

Ida-Viru tööstuspäevad Hansavestiga 2022

Ida-Virumaa tööstuspäevad Hansavestiga 2022 Ida-Virumaa tootmisettevõtteid külastades 22. ja 23. novembril tõusis põhiteemaks pädeva tööjõu leidmine. Üldist jalajälje [...]

  • Tartumaa tööstuspäevad Hansavest 2022

Tartumaa tööstuspäevad Hansavestiga 2022

Tartumaa tööstuspäevad Hansavestiga 2022 Tutvudes töötleva tööstuse hetkeolukorraga Eestis, külastasid tööstuspäevadel osalejad 14. ja 15. juunil Tartu piirkonna [...]