keevitamise koolitus

OLEME KLIENDI TULEMUSTELE ORIENTEERITUD

Hansavest on asutatud 2005. aastal ja pakub ettevõtetele tööjõuteenust ning koolitusi. Oleme spetsialiseerunud oskus- ja liinitööjõu värbamisele, koolitamisele ja pakkumisele tootmis- ja logistikaettevõtetesse. Peamised valdkonnad, kuhu tööjõuteenust pakume, on metalli-, puidu-, elektroonika- ja toiduainetööstused. Tänaseks vahendab Hansavest tööjõudu lisaks Baltikumile ka Soomes ja Rootsis.

Tööjõuteenuse ettevõttesse sisse ostmine võimaldab paindlikult jaotada tööjõuressursse vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja tootmismahtudele. Hansavesti vahendusel leiate kogenud töötajad enamlevinud ametitesse juba 2-4 nädala jooksul. Enamasti pärinevad töötajad Eestist, Lätist ja Ukrainast, suhtluskeeleks on eesti, vene ja/või inglise keel.

MISSIOON

Hansavesti meeskonna missiooniks on aidata kaasa Eesti ettevõtete arengule ja tõsta Eesti tööstusmaastiku üldist taset pakkudes oskuslikku ja koolitatud tööjõudu nii Eestist kui välisriikidest.

VIIMASED UUDISED

Pärnumaa tööstuspäevad Hansavestiga 2022

Pärnumaa tööstuspäevad Hansavestiga 2022 Pärnumaa tööstuspäevadel 28.–29. aprillil võeti pilgu alla erinevate tööstussektorite hetkeolukord ja tulevikuväljavaated, robotiseerimine, tööjõuga [...]

  • Hansavest Koolituskeskus Keevitus Kirke

Keevituskäpp vanust ja sugu ei küsi

Keevituskäpp vanust ja sugu ei küsi “Vanasti oli keevitamine must, raske ja räpane töö ning paljud inimesed usuvad [...]