keevitamise koolitus

OLEME KLIENDI TULEMUSTELE ORIENTEERITUD

Hansavest on asutatud 2005. aastal ja pakume tööjõuteenust ning koolitusi ettevõtetele. Oleme spetsialiseerunud oskus- ja liinitööjõu värbamisele, koolitamisele ja pakkumisele tootmis- ja logistikaettevõtetesse. Peamised valdkonnad, kuhu tööjõuteenust pakume, on metalli-, puidu-, elektroonika- ja toiduainetööstused. Tänaseks vahendab Hansavest tööjõudu lisaks Baltikumile ka Soomes ja Rootsis.

Tööjõuteenuse ettevõttesse sisse ostmine võimaldab paindlikult jaotada tööjõuressursse vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja tootmismahtudele. Hansavesti vahendusel leiate kogenud töötajad enamlevinud ametitesse juba 2-4 nädala jooksul. Enamasti pärinevad töötajad Eestist, Lätist ja Ukrainast, suhtluskeeleks on eesti, vene ja/või inglise keel.

MISSIOON

Hansavesti meeskonna missiooniks on aidata kaasa Eesti ettevõtete arengule ja tõsta Eesti tööstusmaastiku üldist taset pakkudes oskuslikku ja koolitatud tööjõudu nii Eestist kui välisriikidest.

VISIOON

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

VIIMASED UUDISED

Tehnika areng: kas õnn või õnnetus?

Tehnika areng: kas õnn või õnnetus? Tehnoloogia kiire areng on pannud inimesed muretsema – kui meid asendavad robotid, [...]