HANSAVEST

Hansavest Koolituskeskus pakub täiskasvanutele suunatud kutsealast baas-, täiend- ja ümberõpet

Algselt Hansavesti enda töötajate koolitamiseks ja testimiseks loodud õppeklassist on ajapikku välja arenenud kompleksne õppekeskus, kus on teooria kõrval põhiroll just praktilisel õppel.

Meie jaoks on oluline, et iga Hansavest Koolituskeskuse kursuse läbinu omandab oskused, mida on koheselt võimalik praktikas, sh tööturul kasutama hakata –  et oleksid teadmised ja ka enesekindlus iseseisvaks töötamiseks!

Koolituskeskuse juht Kristjan Rähn jagab oma kogemust: „Meie õppetulemused on tõhusad, sest praktika moodustab koolitusmahust 80%. Koos tööstusettevõtetega ülesehitatud koolitus on kõige tulemuslikum siis, kui me lähtume selle ettevõtte praktilistest vajadustest, kuhu koolitatav tööle asub.”

Koolitused

CNC-frees
Metalli CNC-freespink

Tegu on täiskasvanutele suunatud koolitusega ja seetõttu pöörame teooria kõrval eriti suurt tähelepanu praktilisele poolele, et õppija saaks tunnetuse ja saavutaks enesekindluse iseseisvalt freespingiga töötamiseks.

keevitamise koolitus
Keevitus

Keevitaja amet on püsinud enim nõutud spetsialistide esikümnes aastaid. Metalli töötlemine vajab head füüsilist vormi, teravat silmanägemist ja suurt keskendumisvõimet, mistõttu ei ole tegu kindlasti kõige lihtsama tööga.

Robootika fanuc
Robootika

Hansavest Koolituskeskuses on üles seatud Jaapanis toodetud FANUC treeningrobot annab võimaluse õppijal siseneda kaasaegse tööstuse maailma. Koolitusel pöörame suurt tähelepanu praktikale.

Koolitusel osalemine

Kuidas osaleda?

Tutvu õppekavadega ja vaata koolituste toimumise aegu ja registreeru siin või võta meiega ühendust ja leiame koos sobiva aja alustamiseks. Koolitused toimuvad Pärnus, aadressil Suur-Jõe 46a ning kaugemalt tulijatel aitame leida ka majutuskoha.

Allpool saad tutvuda meie õppekorralduse ja kvaliteedipõhimõtetega.

Koolitajad

Kristjan Rahn

Kristjan Rähn

KOOLITUSKESKUSE JUHT

Kristjan on olnud tööstustööliste oskuste kaardistamise, testimise ja täiendamisega seotud viimased 6 aastat. Tema käe all saab selgeks, milline eelnev ettevalmistus on inimesel ja millised oskused vajavad veel täiendamist. Vastavalt vajadusele aitab ta kokku panna individuaalse õppeprogrammi, et kursusel osaleja saavutaks soovitud taseme.