Renditööjõud on hea võimalus tuua ettevõttesse motiveeritud spetsialist

Heade ja tublide töötajate leidmine tööstuse, logistika või liinitöö valdkonnas on väga lihtne – tuleb pöörduda Hansavesti poole. Meie tagame selle, et teie ettevõttesse tuleb just õigete oskustega tegus töötaja.

Renditööjõudu valides uurib Hansavest põhjalikult kandidaatide tausta ja vaatab läbi elulookirjeldused. Samuti vestleme igaühega ning paneme oskused proovile ka katsetel oma koolituskeskuses.

Kogu protsess on põhjalikult läbi mõeldud sest nii saame tagada, et renditöötaja ja ettevõte sobivad omavahel ning eesseisev kogemus saab olema positiivne mõlemale poolele. Inimesed, kellel oma tulevase ameti vastu huvi pole, meie sõelast läbi ei pääse.

Üle 15 aasta kogemusi

Hansavest on seesugust tööd teinud juba 15 aastat, seega oleme omas valdkonnas tõeliselt kogenud ning suudame inimeste oskusi hästi hinnata. Sama meelt on nii meie kliendid kui ka töötajad, kes meie abil on Eestis hea ameti leidnud.

Inimesed, kes on aga tööle tulnud Ukrainast või ka Lätist, on oma otsuse põhjalikult läbi kaalunud ning meie kaudu vahendatud töötajad tõesti tahavad anda endast parima. Pelgalt naljaviluks ei hakka keegi oma kohvreid kokku pakkima ja sadade kilomeetrite taha tööle sõitma.

Mis motiveerib renditöötajaid välisriiki minema?

Võibolla on kodumaal tehas suletud ning töötajal polegi teist võimalust, kui välismaal uut teenistus otsida.

Paljud renditöötajad soovivad teenida väärikamat palka.

Võrreldes Põhjamaadega võivad eesti töötasud tunduda kasinad, kuid tegelikult elame me Eestis päris hästi. Nii on siinsed palgad nii mõnegi teise riigi elanike pilkude läbi vaadatuna vägagi korralikud ja tõeliselt motiveerivad.

Pealegi saavad renditöötajad Eestist väärt kogemusi, mida hiljem oma kodumaal kasutada. Paljud meie vahendatud rentitöötajad tahavad väga näha seda, kuidas Eestis asju aetakse ja tööd korraldatakse. Kuigi me ise seda alati ei tea, on Eesti nii mõneski riigis heaks eeskujuks.

Sarnase kultuuritaustaga inimestega on lihtsam

Palkame ja vahendame töötajaid meile tuttavatest lähiriikidest, kus inimesed on meile sarnase kultuuri ja mõttelaadiga, nii on vähem ka arusaamatusi ja lahkhelisid. Kokku on Hansavesti töötajad Eestis teinud juba üle viie miljonit töötunni ning rahul on nii meie kliendid kui vahendatud töötajad.

Kui siiski peaks juhtuma, et koostöö kohe kuidagi ei õnnestu, leiame renditöötajale uue ameti teises ettevõttes ning otsime tema asemele ka sobiva inimese. Seni on taolisi juhtumeid olnud aga haruharva.

Hoolitseme töötajate eest

Oma rolli mängib ka see, et hoolitseme töötajate eest ka väljaspool tööaega. Hansavest otsib töötajatele korteri ning ajab korda kõik dokumendid. Kui inimene tuleks võõrasse riiki elama omal käel võtaks sisse elamine päris palju aega ja vaeva. Omapäi tuleks leida korteri ja näiteks järgi uurida kus asub lähim apteek või ujula. Pealegi võib inimene end nii tunda üksi ja õnnetuna, lõpuks mõjub see ka töötulemustele. Hansavest aitab oma renditöötajatel kohaneda eluga uues riigis, tagades seega, et inimesed saavad anda endast tööl olles parima.

Seega võib olla kindel, et Hansavesti vahendatud töötajad on tublid ja tegusad ning saavad nii elust Eestis kui ka teie ettevõttes töötamisest positiivse kogemuse.

Kokkuvõtteks, otsus leida tööd võõras riigis ei tule kergelt ja enamasti on see väga hoolega läbi kaalutud. Inimesed tulevad Eestisse kindla plaaniga teha tööd ning teenida endale ja oma perele lisaraha. Meie omaltpoolt teeme kõik võimaliku, et tulijad ennast Eestis hästi ja koduselt tunneksid.

Hansavest on meie pikaajaline koostööpartner, kes on meile alati kvaliteetse, korrektselt vormistatud ja väga töökad töötajad garanteerinud.