Metalli CNC-freespink

Tehnoloogia kiire areng on ümber kujundamas tänase tööturu vajadusi. Metallitööstuse ettevõtted liiguvad protsesside mehhaniseerimise poole ja sellest tulenevalt vajatakse aina enam korraliku väljaõppega inimesi. Sealhulgas on just metalli CNC-freespink olnud selle kiire arengu keskpunktis.

Hansavest Koolituskeskuses on võimalik õppida Haas Desktop Millil metalli CNC-freespingi operaatoriks. Alustatakse õppe-eesmärgil loodud mobiilsel freespingil ning edasi liigutakse tööstusliku seadme juurde.

CNC-freespink
CNC-freespink

Tegu on täiskasvanutele suunatud koolitusega ja seetõttu pöörame teooria kõrval eriti suurt tähelepanu praktilisele poolele, et õppija saaks tunnetuse ja saavutaks enesekindluse iseseisvalt freespingiga töötamiseks. Kursus sobib igas vanuses metallitööst huvitatud inimesele ja eelnev kogemus freespingiga töötamisel ei ole vajalik.

Koolitused

Hansavest Koolituskeskus pakub hetkel nii rühma- kui individuaalõppena CNC-freespingi operaatori baaskoolitust
Hansavest Koolituskeskus on Töötukassa koolituskaardi koostööpartner
Hansavest
Metalli CNC-freespingi operaatori baaskursus

Õppekeel: Eesti keel
Nõuded: Põhiharidus
Tundide arv: 80
Koolituse maksumus: 2400€

Koolitusel osalemine

Koolitusel osalemine

Kuidas osaleda?
Kuidas osaleda?

Tutvu õppekavadega ja vaata koolituste toimumise aegu ja registreeru siin või võta meiega ühendust ja leiame koos sobiva aja alustamiseks. Koolitused toimuvad Pärnus, aadressil Suur-Jõe 46a ning kaugemalt tulijatel aitame leida ka majutuskoha.

Allpool saad tutvuda meie õppekorralduse ja kvaliteedipõhimõtetega.

Õppekorralduse alused
oppekorraldus
Kvaliteedi tagamise alused
Kvaliteet
Tagasiside vorm
tagasiside

Allpool saad tutvuda meie õppekorralduse ja kvaliteedipõhimõtetega.

Õppekorralduse alused
oppekorraldus
Kvaliteedi tagamise alused
Kvaliteet
Tagasiside vorm
tagasiside
Metalli CNC-freespingi koolitaja
Mart Tehu

Mart on töötanud CAD-süsteemide konsultandina, CNC-freespingi operaatorina, tehnoloogina, meistrina ja on ka hetkel praktiseeriv konstruktor-tehnoloog.
Lisaks suurele praktilisele kogemusele on Mart andnud koolitusi Pärnumaa Kutsehariduskeskuses nii kutseõpetajana (2010-2012) kui täiendusõppe koolitajana (2007-2019).