Ootame oma Tallinna meeskonda tööandja brändi turundusspetsialisti

Hansavest aitab leida õigeid inimesi õigetele tööpositsioonidele üle Eesti. Oleme tööjõu värbamise, koolitamise ja personali halduse ettevõtte, kes on 17 aastat kindlustanud ja vahendanud oskuslikku tööjõudu Eesti ettevõtetele. Hetkel on 139 ettevõtet kliendiks nii Eestis kui ka Soomes, koostööpartnerid on ka Lätis, Ukrainas ja Poolas. Üle 1400 rahvusvahelise tööotsija on leidnud läbi Hansavesti endale töökoha. Meie töö tähtsaks osaks on luua mugavus meie ärikliendile ning turvaline ja usaldusväärne elu- ja töökeskkond meie värvatavale tööjõule.

Loe meie kohta lähemalt siit.

Hansavestis saad teha rahvusvahelist ja suhtlemisrohket employer branding turundust

Sulle pakutakse võimalust teha erinevaid turundusprojekte ja areneda koos ettevõttega. Ettevõte pakub Sulle kaasaegseid töötingimusi, paindlikku töökorraldust ja stabiilset töötasu. Sind on ootamas täistööaeg esmaspäevast reedeni, osalise kodukontori võimalusega. Sul on võimalus olla kaasatud rahvusvahelise brändi kasvatamisel, saad enda vajadustele vastavaid koolitusi ja mentorlusprogramm aitab Sul kiiresti uue tööga harjuda. Toetavad kolleegid ja tore meeskond juba ootavad Sind!

Turundusspetsialistina on Sinu töö sisuks viia Hansavesti maine nii Eesti kui välisturgudel klientide ja töötajate teadvusse. Sinu töö põhieesmärgiks saab olema tööandja brändi ja maine kujundamine ning selle tugevdamine.

Hansavest Koolituskeskus Keevitus Kirke
Võte turunduskampaaniast “Naised tööstumaastikul”

Soovime, et Sa teeksid oma tööd südamega, mis peegelduks ka Sinu igapäevaste inspireerivate ülesannete lahendamisel. Lisaks saad osaleda huvitavates projektides, sisu loomises, turunduskampaaniate ehitamises ja veel paljugi muud põnevat.

Annad tähendusväärse panuse meie meeskonda, kui:

  • Sul on tugevad teadmised tööandja brändingu turundamises ja vastavateemaline haridus mis Sinu kandidatuuri toetab.
  • Sa oled oma ettevõtmistes iseseisev, kuid siiski naudid meeskonnatööd.
  • Sa oled proaktiivne, kohusetundlik, orienteeritud lahendustele ja kindlasti analüütilise mõtlemisega, et iga järgnev kampaania oleks eelmisest parem.
  • Sinu töökeelteks on eesti ja vene keel. Ootame, et oskaksid suhtlustasandil ka inglise keeles.
  • Sul on oskused digiturunduses (kodulehe haldus esmatasandil, sotsiaalmeedias postituste ja reklaami copy ja visuaali loome).
  • Sul on initsiatiivikust jagada endapoolseid turunduslikke ideid ja lähenemisi.

Kandideerimiseks saada oma CV koos motivatsioonikirjaga või videotutvustusega hiljemalt 31.10.2022 e-mailile ingrid@hansavest.com. Või keri siin lehel alla ja täida ankeet.

Liitu meie meeskonnaga

Saada julgelt meile oma CV ning me võtame ühendust.

  • Accepted file types: pdf, png, jpg, Max. file size: 2 MB.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Hansavest on meie pikaajaline koostööpartner, kes on meile alati kvaliteetse, korrektselt vormistatud ja väga töökad töötajad garanteerinud.