Välistööjõud kui võimalus kasvatada edukat ettevõtet

Tubli ettevõtte kasvatamiseks on tarvis investeeringuid seadmetesse ja kliente, kes oleksid nõus toote või teenuse eest raha välja käima.
Samavõrd olulised on ka töötajad, kes toredad mõtted liini taga tooteks muudavad või siis kauba näiteks logistikakeskuses õiges suunas teele panevad.

Varasematel aastatel oli Eesti ettevõtjate hinnangul kitsaskohaks see, et meil ei olnud võtta häid müügimehi. Paraku polnud aastakümneid võimalik seda oskust harjutada. Nüüd on see takistus kadumas ja Eesti inimesed müüvad oma toodangut julgelt nii kodus kui välismaal. Pealegi, Eesti hea maine näiteks tarkvara või puitmajade vallas on juba ise suurepärane müügiargument.

Täna on suuremaks takistuseks saanud hoopis see, et meil napib töökäsi

Sobivate töötajate leidmine on pööraselt keeruline ja täitmata ametikohtade arv töötukassa pakkumiste seas on ülesmäge rühkinud mitu head aastat. Võibolla, et Eestis ei olegi vajalike oskustega inimesi või on kõik head tublid ja töökad inimesed juba leidnud endale sobiva ameti.

Nii võib eduka ettevõtte kasvatamine takerduda isegi siis, kui olemas on hea idee, raha selle teostamiseks ning kliendid, kes tahaksid kaupa osta. Paraku on ka kõige kõrgtehnoloogilisema töö jaoks tarvis inimesi, kes vajalikud ülesanded täidavad.

Kui pole kedagi, kes liini taga töötaks või keevitaks siis võibki ettevõtte kasv jääda pelgalt unistuseks. Nii võivad klientide tellimused jääda täitmata ning investeeringud seega luhta minna.

Siin tuleb appi aga Hansavest

Oleme ettevõte, mille professionaalsed töötajad ja värbamisprotsessid aitavad mõne nädalaga leida sobiva töölise Lätist või Ukrainast.
Eestis elab veidi üle miljoni inimese, Ukrainas aga enam kui 40 miljonit. Võimalus, et just seal leidub tööline, kellel on oskused, mida sinu ettevõte vajab, on päris suur.

Nii ei pea töökäte puuduse tõttu liine sulgema või tellimusi edasi lükkama ja ettevõte võib julgesti uusi turge vallutada ja põnevaid ideid teha võtta. Kui peaks aga juhtuma, et korraga on tarvis palgata mitukümmend inimest, siis polegi täna enam eriti muud võimalust, kui otsida abi renditööjõust.

Kui endale aga renditööjõu vallas partnerit valida, siis tasub kindlasti leida selline ettevõte, kes täidab ausalt kõik dokumendid ning maksab ära kõik maksud. Ükski ettevõte ei saa olla edukas, kui pidevalt ollakse pahuksis seaduste, määruste ja ametiasutustega.

Kui renditööjõud leida Hansavesti kaudu, siis ei pea muretsema, et ühel hetkel tuleb kohale maksuamet või tööinspektsioon ning toob kaela paksu pahandust. Veel hullem, kui skandaal jõuab meediasse ning ettevõte maine on rikutud. Meie renditöötajad on palgal ametlikult ning seaduste kohaselt.

Hoolitseme töötajate eest

Hansavest hoolitseb ka selle eest, et töötajatele jääks Eestist hea kogemus. Parim töötaja on see, kes tunneb et temast hoolitakse ning tema muredele leitakse lahendused. Tööandjal võib olla keeruline iga töötajani jõuda ja igaühe käekäigu järgi küsida. Hansavest pakub töötajatele ka abi ja nõu siinse eluga kohanemisel, kui neil peaks tuge tarvis olema.

Nii tagame, et palgatud töötajad on asjalikud ja rõõmsad ning teevad oma tööd innukalt. Hansavest on hea võimalus seljatada üks kõige suurem murekoht, mis Eesti ettevõtetel täna on.

Meie abiga on ettevõtetel võimalik kasvada just nii palju kui nende toodete või teenuste järele nõudlust on. Renditööjõud on lahendus Eesti ettevõtjate kõige suuremale probleemile. Hansavest aitab seda lahendada kooskõlas seadustega ja nii, et ka töötaja on rõõmus siit saadud palga ja kogemuse üle.

Hansavest on meie pikaajaline koostööpartner, kes on meile alati kvaliteetse, korrektselt vormistatud ja väga töökad töötajad garanteerinud.